SEO analiz google sıralama yarışması ekibi olarak düşük rekabet düzeyindeki firmalar için kurumsal SEO fiyatları 2022 aylık 1500 ₺ + KDV. Orta rekabet düzeyindeki firmalar için kurumsal SEO hizmeti fiyatları 2022 aylık 3000 ₺ + KDV. Yüksek rekabet düzeyindeki firmalar için aylık seo danışmanlığı fiyatı 5000 ₺ + KDV‘dir.

SEO Fiyatları, web site sahiplerinin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için yardım aldığı kişi ya da ajansları tercih etmesinde önemli bir faktördür. Ancak SEO Teklifi alırken güvenilir yerlerden teklif ve hizmet almayı tercih etmelisiniz.

Seo çalışması yaptığımız firmalara internet pazarlaması, teknik altyapı, hosting gibi konularda bilgi birikimimizi aktarıyoruz. En iyi web pazarlaması için dışarından bu hizmeti almak daha düşük maliyetli ve yüksek verimli olmaktadır.

Seo analiz firması olarak açık fiyat politikası ile 2010 yılından günümüze birbirlerine rekabet oluşturacak firmalarla çalışmıyoruz. Seo analiz danışmanı olarak müşterilerin sizi bulması, arama motorlarında en iyi yerlerde olmanız için sitenizin içinde ve dışarıdan seo çalışması düzenlemeleri yapıyoruz.

SEO ücretleri sektördeki rekabet ve hedef arama kelimelerinin rekabet düzeylerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bizim bir firma ile çalışabilmemiz için çalıştığımız firmalara rekabet oluşturmaması veya ilgili sektördeki eski firmanın izin vermesi gerekmekte.
Bir sene çalışmak kaydıyla karşılıklı memnuniyet esasına göre çalışma yıllarca devam etmektedir. Bir çalışmaya başladığımızda genellikle o sektörü kapatmış oluyoruz. Arama motoru iyileştirmesi seo danışmanlık fiyatlarını sektörün rekabetine göre belirlemekteyiz.

SEO Fiyatları Neden Aylık Hesaplanır

Aylık SEO fiyatları, SEO uzmanı tarafından SEO yönergelerine ve kurallarına uygun olarak hazırlanmıştır. Arama motoru optimizasyonu ile Google ilk sayfa tesadüf değildir. Web siteniz anahtar kelimelerde ilk sıralara gelsin. Web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyın. SEO çalışması yaptığımız müşterilerimiz Google’da birinci sayfadadır.

Düşük SEO Ücretleri ile Web Pazarlama Maliyetinizi Düşürün

Birçok firma kendi bünyesinde arama motoru iyileştirmesi için personel çalıştırmaya başladı. Bunun yerine deneyimin ve pazarlama bilgisinin çok değerli olduğu SEO hizmetini kurum dışındaki uzmanlardan danışmanlık alarak yürütmek, hizmetin kalitesini artırdığı gibi maliyetini de düşürmektedir.
Dergi veya gazete reklamı benzeri diğer reklam çeşitleri ile karşılaştırıldığında düzgün iyileştirme yapılmış Google SEO fiyatları, düşük maliyetle çok daha nitelikli ziyaretçi – müşteri kazandırmakta ve uzun vadede firma gelişimine önemli katkılar sağlamaktadır.

Arama motorları arasındaki payından dolayı ağırlıklı olarak üzerine çalışma yaptığımız Google SEO fiyatı için bizimle iletişime geçin.

SEO Hizmeti Fiyatları Seo Çalışması Fiyatları Neleri Kapsar

Yüksek rekabet düzeyindeki firmalar için SEO hizmeti fiyatları 2022 aylık 5000 ₺ + KDV . SEO danışmanlık ücreti içinde; gerekli düzenlemelerinin siteye uygulanması (firma tercih ettiğinde düzenlemeleri yapacak ekibe de yollayabiliyoruz), hız düzenlemeleri, bağlantı yapılandırmaya (link building) yönelik rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları (paralı link alamamaktayız). Seo çalışması fiyatları içinde Google Analytics ve Search Console takipleri de yer almaktadır. Ek bir SEO ücreti talep etmeden firmanın Google Ads yönetimlerine de destek olmaktayız. Aşırı yüksek kaynak tüketmeyen kurumsal sitelerde CDN ve Hosting hizmetini de ücretsiz sağlamaktayız.

Kurumsal SEO Danışmanlığı Kalitemizi Düşürmemek İçin

Yıllardır bizimle çalışan mevcut müşterilerimize düzgün kurumsal seo hizmeti vermek için müşteri sayımızı sınırlı tutuyoruz. SEO analiz google sıralama yükselme  olarak müşteri portföyümüz İstanbul ağırlıklı olmakla birlikte il dışı ve ülke dışı SEO çalışmalarımız da bulunmaktadır. Yeni müşteriler için SEO hizmeti ücreti müşteri yoğunluğumuza göre düzenlenmekte olup eski müşterilerimize enflasyona göre zaman içinde düşük oranlarda aylık seo danışmanlığı zamları yapmaktayız.

SEO Fiyatları 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.